Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tuš a běloba na papíře, 20 x 13,5 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno monogramem J. L. vpravo doleAutor viz T 2/3, TD 115, 223, V 3/151, 6/181, B 6/336, NEČVU 1/434.